Mõtle teisiti

Nilan aitab küttekuludelt kokku hoida

Olenemata tingimustest toodab Nilan soojust alati peaaegu sama võimsusega. Näiteks Nilan VPL 15 toodab sissepuhkeõhus umbes 2000 w soojust, kompressor kasutab ainult 500 w. Sama võimsuse suhe kehtib ka näiteks E-seeria tarbevee soojendamise kohta. Nii suudab Nilan maja kütta ainult soojuspumba abil. See toob maja küttekulude selge kokkuhoiu.

Energiatõhusus on Nilani põhi eesmärk

Nilani seadmed on loodud spetsiaalselt energia säästmiseks. Kuid Nilani eesmärk pole ainult energiatõhusus, mis vastab tarbijate või määruste nõuetele. Nilan soovib lihtsalt anda oma panuse puhtamasse ja energiatõhusamasse tulevikku. Seetõttu jätkab Nilani arendus energiatõhusamate lahenduste väljatöötamist.

Samuti on Nilani seadmete tootmisprotsessis arvestatud keskkonnaga. Tootmisprotsessis on viidud energia tarbimine võimalikult väikseks ning tootmisel tekkivate jäätmete hulk hoitakse minimaalsena.

Valkoinen puutalo ilman ilmanvaihdon ulkoyksikköä

Nilan oskab sissepuhkeõhku jahutada

Soojal suvepäeval hinnake seadet, mis suudab siseõhu säilitada jaheda ja värske. Nilan erineb konkurentidest selle poolest, et suudab sissepuhkeõhust liigse niiskuse eemaldada ja seda jahutada, andes kuumades tingimustes värske ja jaheda siseõhu. Nilani seade jahutab sissepuhkeõhku samal ajal soojendades tarbevett, seega on jahutamine praktiliselt tasuta.

Ei mingit mürisevat väliseadet

Nilani seadmed on kompaktse suurusega ja sobivad paigaldamiseks majapidamisruumi, näiteks kappide pikendusena. Näiteks Nilani valge ja stiilne EC9 täislahendus võtab vaid 60 x 60 cm põrandapinda.

MÕELDUD JA EHITATUD ELUKS

Nilani seadmed on hoone lahutamatu osa ja peavad kogu hoonega vastu pidama. Juba tootearenduses ja tootmises on arvestatud, et seadmed on töös 24 tundi ööpäevas, 7 päeva nädalas  – aastaid.

Nilanil on lahendusi kõigile

Nilani tootevalik pakub lahendust kõigile ehitajatele. Nilan pakub mudeleid, mis sobivad nii suvilatele kui suurtele tööstustele. Renoveerijatele ja uutele ehitajatele on saadaval lai valik lahendusi. Nilani seadmeid saab ka vastavalt vajadusele kohandada, näiteks Compact P-seeria, millel on lai valik lisafunktsioone.

Lapsi pomppii sängyllä

Seetõttu Nilan.


Nilan on ISO 9001 -sertifitseeritud