Maasoojus uude majja

Kas oled oma uude majja kaalumas maasoojuspumpa? Nilani Compact P GEO hübriidlahendus pakub rohkem kui pelgalt maasoojuspumpa- ta tegeleb ka  kahekordse soojustagastusega ventilatsiooniga, jahutusega ja tarbevee soojendamisega

Nilan Vompact PC MLP maalämpöpumppu

Turu parima kasuteguriga

Energiataulukko, jossa nuoli osoittaa A+++ luokkaa

Nilani GEO-mudelite kaasaegsed inverter kompressorid kohandavad küttevõimsust automaatselt vastavalt vajadusele – suurepärase kasuteguriga.

Nilan GEO-mudeleid on saadaval kolmes eri suuruses. GEO 3 (0,5 – 3,5 kW),  GEO 6 (1,0 – 6,6 kW) ja GEO 9 (1,5 – 9,0 kW).

GEO 3 – aastane kasutegur (SCOP) 5,17
GEO 6 – aastane kasutegur (SCOP) 5,15
GEO 9 – aastane kasutegur (SCOP) 5,49

ÜKS keskne seade

Sobib erinevatesse hoonetesse

Suvilad ja aiamajad

80 m2 – GEO 3

95 m2 – GEO 3

Eramud

125 m2 – GEO 3

160 m2 – GEO 6

190 m2 – GEO 6

-39%

Compact P GEO

Sisseehitatud maasoojuspump. Kolm erinevat võimsust.

  • Maasoojuspump
  • SCOP 5,15 / 5,17 / 5,49
  • A+++

Lisainfo

Maasoojuspumba võimsusvalikud

Nilan GEO-seadmeid on saadaval kolmes eri suuruses.

GEO 3 (0,5 – 3,5 kW)
Soovituslik: 85 – 170 m2, uusehitus

GEO 6 (1,5 – 6,6 kW)
Soovituslik: 125 – 200 m2, uusehitus

GEO 9 (1,5 – 9 kW)
Soovituslik: 150 – 250 m2, uusehitus

Kokkuhoid juba paigalduskuludes

Saad minimaalse vaevaga ja ajaga oma maja ventilatsiooni, kütte ja tarbevee soojendamise töökorda – Compact P GEO installeerimiseks kulub umbes kuusteist tundi. Seega saad kokkuhoidu juba paigalduskuludes, kui sa Sa pea paigaldama kolm eraldi seadet.

Tsentraliseeritud lahendus on tõhus

Sa saad parima kasu, kui kogu hoone tehnosüsteemide juhtimine toimub ühest seadmest! Tänu uuele CTS700 automaatikale, saate hallata oma maja küte, ventilatsiooni ja tarbevee soojendamist tsentraalselt ja maksimaalse energiatõhususega. Juhtpaneelil on suur värviline ekraan ja lihtne kasutajaliides. Seade sisaldab ka liideseid maja automaatika süsteemidele

Pasiivmaja lahendus

Compact P on üks kolmest lahendusest maailmas, mis on saanud rahvusvaheliselt tunnustatud passiivmaja sertifikaati. Tunnistuse väljastab Saksa Passivhaus Institut – sama organisatsioon, mis lõi passiivmaja kontseptsiooni. Sertifikaat tagab, et Compact P süsteem vastab rangetele passiivmajade energiatõhususe kriteeriumidele.

Niiskuse kontrollimine täiusliku siserõhu jaoks

Sisseehitatud niiskuse andur tagab, et õhuniiskus on alati tasakaalus ja säilitab kogu aasta ringi siseõhu mugavuse. Samal ajal kaitseb see kodu hallituse eest.

Mida vajad lisaks?

Lisaks Compact P GEO-le, kütesüsteemi, ventilatsioonikanaleid, ja maakontuuri. Samuti saate ühendada eraldi päikesekollektori, et tagada täiendavat säästu tarbevee soojendamisel.

Kas leidsid endale huvitava lahenduse?

Saate minna pakkumiskutse lehele lisatud nupuga. Püüame teile saata pakkumise soovitud seadme kohta nii ruttu kui võimalik.

Küsi pakkumist